Aktualności
flag-2.png
rekrutacja.png
previous arrow
next arrow

dzien wiosny3W poniedziałek 21 marca wszyscy uczniowie naszej szkoły świętowali pierwszy dzień wiosny, połączony z akcją charytatywną dla Zuzi Suleckiej ze Smogorzewa chorującej na SMA-rdzeniowy zanik mięśni.

Uczniowie klas 1-3 wspaniale powitali wiosnę wierszykami i śpiewem. Obejrzeli przedstawienie Wiosenna Opowieść w wykonaniu klasy 1a. Wspólną radość połączyli z pomocą dla Zuzi. Młodsi uczniowie chętnie pozowali do zdjęć i ze smakiem pałaszowali pyszne babeczki, zasilając konto Zuzi.
Starsi uczniowie z klas 4-8 również włączyli się w akcję. Chętnie kupowali słodkie mleczka na cel Zuzi. Ponadto wzięli udział w wyzwaniu „Dzień bez plecaka”. Oj, było dużo śmiechu… książki, zeszyty nosili w wiadrach, walizkach, pudełkach, koszykach, taczkach, wózkach itp.

Dzięki naszej szkolnej wiosennej akcji charytatywnej udało się zebrać dla Zuzi 3276,60 zł!

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom za pomoc i ogromne zaangażowanie.
Dzięki Wam ten dzień był wyjątkowy dla wszystkich!
Serdecznie dziękujemy!

Dzien Wiosny1  dzien wiosny4

 dzien wiosny5 dzien wiosny6

Używamy cookies, tylko po to, aby poprawić naszą stronę internetową. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk